Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Mini Chat
Τετάρτη, 2019-01-23, 21:33
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Συχνές ερωτήσεις - FAQ (Frequently Asked Questions) (Απαντήσεις σε Συχνές Ερωτήσεις μελών.)
Συχνές ερωτήσεις - FAQ (Frequently Asked Questions)
KapoiosDate: Κυριακή, 2018-12-30, 08:44 | Message # 46
Group: Vip
Status: Offline
magianna
Καλημέρα, δεν τους έχω δοκιμάσει ακόμα, όταν το κάνω θα ενημερώσω. Όταν γράφεις "προεπιλεγμένους", εννοείς πως επέλεξες αυτόματους dns από τον πίνακα ελέγχου, και στη μπάρα που γράφεις νούμερα, φάνηκαν αριθμοί ή κενό όταν επέλεξες αυτόματους dns;
KapoiosDate: Πέμπτη, 2019-01-17, 02:51 | Message # 47
Ενημερώνω, πως εδώ και μερικές μέρες, δεν παρουσιάζει την αργή φόρτωση η σελίδα. Έκανα reset το router, και από τότε, δεν υπάρχει πρόβλημα.
steriosdDate: Πέμπτη, 2019-01-17, 16:42 | Message # 48
Status: Online
Kapoios, δεν νομιζω να παιζει ρολο αυτο που εκανες ,εκεινη την εποχη και εγω ειχα τετοια θεματα αλλα σταματησαν
KapoiosDate: Παρασκευή, 2019-01-18, 06:12 | Message # 49
steriosd,
δεν νομιζω να παιζει ρολο αυτο που εκανες

Ναι, αλλά όταν εσύ έγραψες πως "δεν ξανασυνεβει απο χθες,δεν εκανα τιποτα." 8.12.18, εμένα συνέχιζε κανονικά να υπάρχει αργή φόρτωση για αρκετές μέρες μετά από την αναφορά σου. Μπορεί με το reset, και κάτι να ανανεώθηκε στη σύνδεση ως προς τη σελίδα εδώ, και να "ξεμπλόκαρε" (δεν ξέρω με σιγουριά όμως). Το θέμα είναι πως το παρατήρησα μετά το reset του router. 100% βέβαιος δεν είμαι αν αυτό το επηρέασε, αλλά διαφορά είδα.
Τώρα, είναι σύμπτωση, την ημέρα που έκανα reset, να είχε ήδη φτιάξει και απλά να νομίζω πως ήταν το reset, δεν το γνωρίζω ώστε να απαντήσω.
Μέχρι στιγμής, κυλάει όπως πριν. Θα δείξει.

Message edited by Kapoios - Παρασκευή, 2019-01-18, 06:12
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Συχνές ερωτήσεις - FAQ (Frequently Asked Questions) (Απαντήσεις σε Συχνές Ερωτήσεις μελών.)
Search:

Πρόσφατες προβολές (10)
Πρόσφατες Αναρτήσεις
Πρόσφατα σχόλια